Lignohumat Super - kwasy humusowe
  • Lignohumat Super - kwasy humusowe
  • Lignohumat Super - kwasy humusowe

Lignohumat Super - kwasy humusowe

AGRARIUS
279,99 zł brutto
(259,25 zł netto)
Jednostka
  • 1KG
  • 5KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Lignohumat Super - kwasy humusowe to najnowszej generacji, mocno skoncentrowany preparat humusowy pochodzenia roślinnego z dodatkiem potasu, siarki oraz mikroelementów, służący do poprawy struktury i jakości gleby oraz wspomagania wzrostu i plonowania roślin.

Jest jednorodną mieszaniną kwasów humusowych (huminowych i fulwowych) i mikroelementów.

Kwasy humusowe zawarte w preparacie pochodzą z przerobu ligniny, a nie jak u większości preparatów na rynku z leonardytów. Zaaplikowane na glebę są aktywne od razu po zastosowaniu i nie wymagają okresu przygotowania i rozkładu.

Szybkie przejście do roztworu glebowego daje roślinom dostęp do soli, kwasów huminowych i fulwowych, podczas gdy inne produkty potrzebują czasu i odpowiednich warunków oraz mikroflory, aby je uwolnić do działania.

Lignohumat Super - kwasy humusowe

Wyróżnikiem Lignohumat Super jest jego doskonała rozpuszczalność oraz stabilna jakość składu. Kwasy humusowe stosowane na resztki pożniwne poprawiają stan gleby, zarówno przygotowując ją do wysiewów roślin ozimych, jak i do wiosennych wschodów roślin jarych. Preparat można stosować niezależne od warunków pogodowych w odróżnieniu do preparatów bakteryjnych. Może być wykorzystany w warunkach braku wilgoci w glebie. Nie zastępuje podstawowego nawożenia.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: