Aliette 80 WG
  • -15%
  • Aliette 80 WG

Aliette 80 WG

115,03 zł
97,78 zł - 15%
Opakowanie
  • 1KG
Ilość
Środek grzybobójczy Aliette 80WG do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w uprawie chmielu (mączniak rzekomy) i jabłoni (zgnilizna pierścieniowa podstawy pnia). Przeznaczony do stosowania w uprawach: chmielu, jabłoni.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
ALIETTE 80 WG jest środkiem grzybobójczym w formie rozpuszczalnych w wodzie granulek do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie chmielu przed mączniakiem rzekomym oraz jabłoni przed zgnilizną pierścieniową podstawy pnia. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych i sadowniczych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: