Ascra Xpro 260 EC
  • Ascra Xpro 260 EC

Ascra Xpro 260 EC

1 288,58 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 252,06 zł
Jednostka
  • 5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Ascra Xpro 260 EC to fungicyd o szerokim spektrum działania do stosowania na T2: zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w uprawach zbożowych ozimych i jarych.

Dzięki zastosowaniu 3 substancji czynnych wykazuje zwiększoną skuteczność przeciwko septoriozom i zapewnia odpowiednio wysokie plonowanie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

< Ascra Xpro 260 EC


Zapewnia kontrolę nad szerokim spektrum chorób, wyróżnia się zwiększonym działaniem interwencyjnym przeciwko septoriozom oraz zapewnia wysokie plonowanie zbóż. ASCRA Xpro łączy w sobie wszystkie wyjątkowe właściwości technologii Xpro z substancją aktywną fluopyram, którą po raz pierwszy zastosowano w ochronie zbóż.

Ze względu na swoje szczególne właściwości fluopyram jest szybciej wchłaniany i dystrybuowany przez roślinę dzięki czemu błyskawicznie zatrzymuje rozwój chorób zbóż.

Przeznaczony do stosowania w uprawach:


-pszenica oz
-jęczmień oz. żyto
-pszenżyto oz
-pszenica jara,
-jęczmień jary

Do pobrania:
"https://www.agro.bayer.com.pl/-/media/website/files/etykiety/ascra-xpro-260-ec.pdf?download=true">ETYKIETA
"https://www.agro.bayer.com.pl/-/media/website/files/karty/ascra-xpro.pdf?download=true">KARTA CHARAKTERYSTYKI
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: