Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L)
  • Niedostępny
  • Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L)

Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L)

SUMI AGRO
1 405,77 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 365,92 zł
Ilość
Niedostępny
Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L) to skuteczne rozwiązanie fungicydowe w ochronie zbóż. Doskonały wybór na zabiegi T1 oraz T2.
Kompleksowe badania APC* , prowadzone przez Sumi Agro Poland od wielu lat w kluczowych polskich gospodarstwach (kilkaset prób pobieranych co roku), wskazują na systematycznie rosnące znaczenie grzybów termofilnych.
Przede wszystkim tych odpowiedzialnych za tak groźne choroby liści, jak: mączniak prawdziwy zbóż i traw, brunatna plamistość liści, rdze, septorioza paskowana liści.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L)


Bushido Pak (Bushi 5L+Kendo 1L) to skuteczne rozwiązanie fungicydowe w ochronie zbóż.
Doskonały wybór na zabiegi T1 oraz T2.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: