Carial Flex
  • Carial Flex

Carial Flex

SYNGENTA
1 294,56 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 257,86 zł
Jednostka
  • 5KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Carial Flex to zupełnie nowy standard w ochronie ziemniaków. Dzięki unikalnemu połączeniu substancji czynnych preparat wyznacza dotąd niespotykany poziom skuteczności na zarazę ziemniaka. Preparat zawiera dwie substancje czynne: mandipropamid oraz cymoksanil.Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Carial Flex


Carial Flex to zupełnie nowy standard w ochronie ziemniaków.
Carial Flex ma działanie wgłębne i powierzchniowe i jest polecany do stosowania zarówno interwencyjnie jak i zapobiegawczo.

W doświadczeniach prowadzonych w ostatnich latach w Polsce, Carial Flex zawsze wykazywał najwyższą skuteczność i uniwersalność, a zastosowany kilkakrotnie w programie ochrony dawał lepszy efekt niż stosowanie konkurencyjnych preparatów systemicznych.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: