Pictor 400 SC
  • Pictor 400 SC
  • Pictor 400 SC

Pictor 400 SC

BASF
566,30 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 550,24 zł
Jednostka
  • 5L
  • 1L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Pictor 400 SC to środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczenia wodą o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Pictor 400 SC, środek grzybobójczy do stosowania w ochronie rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.


Rzepak ozimy
- sucha zgnilizna kapustnych, czerń krzyżowych, zgnilizna twardzikowa, szara pleśń
Maksymalna /zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,5l/ha

Termin stosowania:
Środek stosować zapobiegawczo lub z chwilą wystąpienia pierwszych objawów chorób. Choroby można zwalczać wiosną w terminie od fazy zielonego pąka do fazy pełni kwitnienia. Jedynie w przypadku wystąpienia czerni krzyżowych zabieg można opóźnić do momentu wykształcenia 4-8 łuszczyn na roślinie rzepaku.
Zalecana ilość wody: 200-400 l/ha
Zalecane opryskiwanie - drobnokropliste
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: