Biathlon 4D + Dash HC
  • Obecnie brak na stanie
  • Biathlon 4D + Dash HC

Biathlon 4D + Dash HC

152,91 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Biathlon 4D 0,1kg + Dash HC 1L to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, występujący w postaci granul do sporządzenia zawiesiny wodnej. Środek przeznaczony jest do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.
Wyższa wilgotność gleby i powietrza zwiększa skuteczność działania środka. W czasie suchej pogody oraz niedostatecznej wilgotności wchłanianie środka może zostać nieznacznie obniżone. W tym przypadku zaleca się zastosowanie herbicydu w mieszaninie z adiuwantem Dash HC.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

16 innych produktów w tej samej kategorii: