Ethofol 500 SC
 • Niedostępny
 • Ethofol 500 SC

Ethofol 500 SC

UPL
488,26 zł brutto
(452,09 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Ethofol 500 SC to herbicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i częściowego ograniczenia występowania chwastów jednoliściennych.

Środek stosowany łącznie ze środkami zawierającymi fenmedifam pobierany jest poprzez liście i korzenie chwastów.

Najskuteczniej niszczy chwasty od fazy kiełkowania do fazy liścieni. Odpowiednia wilgotność gleby sprzyja lepszemu pobieraniu środka z gleby co potęguje efekt chwastobójczy. Substancje czynne utrzymują się w górnej warstwie gleby zabezpieczając plantację przed zachwaszczeniem wtórnym.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Ethofol 500 SC

Herbicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i częściowego ograniczenia występowania chwastów jednoliściennych.

 1. Stosowanie przedwschodowe:
  • Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita i mlecz zwyczajny.
  • Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, komosa biała, rdest plamisty, rdest powojowy, rdest ptasi, wiechlina roczna i wilczomlecz obrotny.
  • Chwasty odporne: jasnota purpurowa, psianka czarna i starzec zwyczajny.
 2. Stosowanie powschodowe:
  • Chwasty wrażliwe: maruna bezwonna, rdest powojowy ,tasznik pospolity, tobołki polne i żółtlica drobnokwiatowa.
  • Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, gwiazdnica pospolita, komosa biała, psianka czarna, rdest plamisty i szarłat szorstki.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: