Flame Duo 354 SG
  • Niedostępny
  • Flame Duo 354 SG
  • Flame Duo 354 SG

Flame Duo 354 SG

SUMI AGRO
129,04 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 125,38 zł
Ilość
Niedostępny
Flame Duo 354 SG Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie granul rozpuszczalnych w wodzie (SG).
Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne florasulam i tribenuron metylowy zaliczane są do grupy B.Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Flame Duo 354 SG


Środek pobierany jest poprzez liście, w mniejszym stopniu poprzez korzenie chwastów. W roślinie przemieszczany jest do stref wzrostowych.
Najskuteczniej niszczy chwasty roczne intensywnie rosnące, od fazy wschodów do fazy 6 liści.
Środek zawiera substancje czynne zaliczane do inhibitorów syntazy acetylomleczanowej (ALS), co prowadzi do blokowania biosyntezy aminokwasów rozgałęzionych, a tym samym do zaburzeń w biosyntezie białek, a w efekcie zahamowania rozwoju i wzrostu chwastów.

Chwasty wrażliwe: chaber bławatek, fiołek polny, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, przytulia czepna, przetacznik perski, rumianek, tasznik pospolity.
Chwasty średniowrażliwe: jasnota purpurowa.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: