Hector Max 66.5 WG
  • Hector Max 66.5 WG
  • Hector Max 66.5 WG

Hector Max 66.5 WG

CORTEVA
163,03 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 158,41 zł
Jednostka
  • 330G
  • 2.2KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Hector Max 66.5 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych (chwasty prosowate), perzu oraz niektórych chwastów dwuliściennych w kukurydzy.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Hector Max 66.5 WG

Hector Max 66,5 WG jest środkiem chwastobójczym przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych (chwasty prosowate), perzu oraz niektórych chwastów dwuliściennych w kukurydzy. Środek jest herbicydem selektywnym o działaniu systemicznym. Pobierany jest głównie poprzez liście i szybko przemieszczany w roślinie, wstrzymując jej wzrost i rozwój. Wzrost chwastów zostaje zahamowany wkrótce po zastosowaniu środka, po czym następuje stopniowe przebarwianie się roślin.

Chwasty zamierają całkowicie w 10-25 dni po wykonaniu zabiegu. Środek działa najskuteczniej na młode intensywnie rosnące chwasty. Ciepła i wilgotna pogoda przyspiesza działanie środka, chłodna i sucha może je opóźnić. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Chwasty wrażliwe: bodziszek drobny, chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, maruna bezwonna, perz właściwy, rdest plamisty, rumian polny, szarłat szorstki.

Chwasty średnio wrażliwe: psianka czarna, rdest powojowy.

Chwasty odporne: skrzyp polny, odporne są chwasty średnio wrażliwe w późniejszych fazach rozwojowych (powyżej 6 liści).

Pliki do pobrania

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: