Kalif 480 EC
  • Kalif 480 EC
  • Kalif 480 EC
  • Kalif 480 EC

Kalif 480 EC

ADAMA
27,93 zł
Jednostka
  • 0.5L
  • 250ML
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Herbicyd Kalif 480 EC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w rzepaku ozimym i rzepaku jarym. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Kalif 480 EC jest herbicydem doglebowym działającym na chwasty głównie w okresie ich kiełkowania.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Herbicyd Kalif 480 EC to produkt przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w rzepaku ozimym i jarym.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: