Metafol Pro
  • Metafol Pro
  • Metafol Pro

Metafol Pro

UPL
618,74 zł
Jednostka
  • 5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Metafol Pro to herbicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w buraku cukrowym i buraku pastewnym.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Metafol Pro

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Środek pobierany jest przez liście i korzenie chwastów. Najskuteczniej działa na chwasty od fazy kiełkowania do fazy liścieni.

W przypadku stosowania środka Metafol Pro:

Chwasty wrażliwe: jasnota purpurowa, komosa biała, pokrzywa zwyczajna, psianka czarna, wiechlina roczna.

Chwasty średnio wrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa jesienna, rdest plamisty.

Chwasty odporne: chwastnica jednostronna, rdest powojowy.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: