Mustang Forte 195 SE
  • Mustang Forte 195 SE

Mustang Forte 195 SE

CORTEVA
79,10 zł
Jednostka
  • 1L
  • 15L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Mustang Forte 195 SE to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie zawiesinoemulsji do rozcieńczania wodą. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Środek blokuje działanie enzymów podczas syntezy aminokwasów, jak również powoduje blokadę auksyn tj. hormonów roślinnych odpowiedzialnych za wzrost roślin. W efekcie końcowym następuje zatrzymanie syntezy aminokwasów w chwastach. Ponadto, środek zakłóca proces oddychania na poziomie komórkowym.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: