Trinity 590 SC
  • Trinity 590 SC
  • Trinity 590 SC
  • Trinity 590 SC

Trinity 590 SC

ADAMA
65,94 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 64,07 zł
Jednostka
  • 5L
  • 1L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Trinity 590 SC to wyjątkowa skuteczność oparta jest na współdziałaniu trzech substancji aktywnych, skomponowanych w idealnej, opracowanej na bazie badań laboratoryjnych oraz doświadczeń polowych proporcji.

Skuteczność preparatu nie jest tylko prostą sumą zalet jego trzech składowych. Dzięki efektowi synergii udało się uzyskać coś znacznie więcej - preparat o wyjątkowych zaletach, który pozostawia daleko w tyle większość dostępnych dotychczas technologii ochrony herbicydowej.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: