Trinity 590 SC
  • -10%
  • Trinity 590 SC

Trinity 590 SC

73,00 zł
65,70 zł - 10%
Opakowanie
  • 5L
  • 1L
Ilość
Wyjątkowa skuteczność Herbicydu Trinity 590 SC oparta jest na współdziałaniu trzech substancji aktywnych, skomponowanych w idealnej, opracowanej na bazie badań laboratoryjnych oraz doświadczeń polowych proporcji.

Skuteczność preparatu nie jest tylko prostą sumą zalet jego trzech składowych. Dzięki efektowi synergii udało się uzyskać coś znacznie więcej preparat o wyjątkowych zaletach, który pozostawia daleko w tyle większość dostępnych dotychczas technologii ochrony herbicydowej. Trinity 590 SC to najlepsze rozwiązanie herbicydowej ochrony zbóż ozimych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Herbicyd Trinity 590 SC to gotowy produkt do jesiennej ochrony herbicydowej zbóż nie wymaga mieszania z innymi produktami.

16 innych produktów w tej samej kategorii: