TopGun 050 CS
  • -10%
  • TopGun 050 CS

TopGun 050 CS

42,20 zł
37,98 zł - 10%
Opakowanie
  • 5L
  • 1L
  • 0.25L
Ilość
Insektycyd w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą (CS), o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
INSEKTYCYD
Substancja czynna: 50 g/l (4,81%) lambda-cyhalotryny (związek z grupy pyretroidów)

Uprawy: ziemniak, rzepak ozimy, pszenica ozima, jęczmień jary, kukurydza, burak cukrowy, jabłoń, cebula, kapusta głowiasta, kukurydza cukrowa

Formulacja: CS

Typ i sposób działania: działanie kontaktowe i żołądkowe. Na roślinę działa powierzchniowo

ochrona przed szkodnikami
OPIS DZIAŁANIA

INSEKTYCYD w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą (CS), o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących.

Na roślinie działa powierzchniowo.

16 innych produktów w tej samej kategorii: