Saletrosan 26 Makro
  • Obecnie brak na stanie
  • Saletrosan 26 Makro

Saletrosan 26 Makro

203,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Nawóz Saletrosan 26 Makro to wysokiej jakości saletrosiarczan amonu przeznaczony do stosowania w uprawach rolniczych. Nawóz jest w postaci brązowych lub beżowych granulek.
Nawóz SALETROSAN 26 MAKRO to nawóz granulowany (2-6mm) zabezpieczony środkiem antyzbrylającym. Saletrosan 26 to mieszanina azotanu amonu i siarczanu amonu z dodatkiem mączki dolomitowej, bogatej w wapń i magnez.

Nawóz zaleca się stosować wiosną, pogłównie na rośliny ozime, szczególnie na rzepak ozimy i zboża ozime. Polecany także do stosowania wczesną wiosną pod wszystkie inne rośliny uprawne: zboża jare, kukurydzę, rośliny przemysłowe i okopowe oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Saletrosan 26 jest niezastąpiony w nawożeniu roślin krzyżowych (rzepak, rzepik, gorczyca, kapusty, kalafior, kalarepa), strączkowych, ziemniaka, cebuli, pora, czosnku i chrzanu. Bardzo efektywny na glebach organicznych, szczególnie na użytkach zielonych.

Stosując Saletrosan 26 przedsiewnie najlepiej płytko wymieszać go z glebą, a pogłównie najlepiej stosować przed spodziewanym deszczem. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną. Ze względu na higroskopijność Saletrosan 26 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Polidapem, Polifoskami, Polimagiem S oraz z solą potasową, pod warunkiem że nawozy są suche.

3 innych produktów w tej samej kategorii: