Nutri Foliar Basic
  • Niedostępny
  • Nutri Foliar Basic

Nutri Foliar Basic

YARA POLAND
190,18 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 217,39 zł
Ilość
Niedostępny
Nutri Foliar Basic Nawóz dolistny Nutri Foliar Basic z adiuwantami jest polecany do stosowania w zbożach, rzepaku, kukurydzy, ziemniaku i burakach cukrowych. Nawóz Nutri Foliar Basic jest przeznaczony do stosowania dolistnego.

Zawiera on składniki odżywcze oraz dodatkowo adiuwanty, substancje zabezpieczające przed zmywaniem przez deszcz oraz takie dodatki, jak emulgatory i dyspersanty, utrzymujące jednorodność cieczy roboczej. Zapewnia to równomierne pokrycie opryskiwanych części roślin oraz szybkie i efektywne działanie. Efektywność nawozu wzmocniona jest dodatkowo przez wyciąg z alg morskich.

Nutri Foliar Basic

Jest przeznaczony do stosowania dolistnego. Zawiera on składniki odżywcze oraz dodatkowo adiuwanty, substancje zabezpieczające przed zmywaniem przez deszcz oraz takie dodatki, jak emulgatory i dyspersanty, utrzymujące jednorodność cieczy roboczej. Zapewnia to równomierne pokrycie opryskiwanych części roślin oraz szybkie i efektywne działanie. Efektywność nawozu wzmocniona jest dodatkowo przez wyciąg z alg morskich.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: