Nutri Foliar Basic
  • -10%
  • Obecnie brak na stanie
  • Nutri Foliar Basic

Nutri Foliar Basic

212,69 zł
191,42 zł - 10%
Ilość
Obecnie brak na stanie
Nawóz dolistny Nutri Foliar Basic z adiuwantami jest polecany do stosowania w zbożach, rzepaku, kukurydzy, ziemniaku i burakach cukrowych. Nawóz Nutri Foliar Basic jest przeznaczony do stosowania dolistnego.

Zawiera on składniki odżywcze oraz dodatkowo adiuwanty, substancje zabezpieczające przed zmywaniem przez deszcz oraz takie dodatki, jak emulgatory i dyspersanty, utrzymujące jednorodność cieczy roboczej. Zapewnia to równomierne pokrycie opryskiwanych części roślin oraz szybkie i efektywne działanie. Efektywność nawozu wzmocniona jest dodatkowo przez wyciąg z alg morskich.
Nawóz Nutri Foliar Basic jest przeznaczony do stosowania dolistnego. Zawiera on składniki odżywcze oraz dodatkowo adiuwanty, substancje zabezpieczające przed zmywaniem przez deszcz oraz takie dodatki, jak emulgatory i dyspersanty, utrzymujące jednorodność cieczy roboczej. Zapewnia to równomierne pokrycie opryskiwanych części roślin oraz szybkie i efektywne działanie. Efektywność nawozu wzmocniona jest dodatkowo przez wyciąg z alg morskich.

16 innych produktów w tej samej kategorii: