Lizawka Lisal NaCl
  • Lizawka Lisal NaCl

  Lizawka Lisal NaCl

  ROLIMPEX
  15,00 zł
  Jednostka
  • 10KG
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Sól dla rolnictwa to przede wszystkim lizawki solne dla zwierząt.

  Przeznaczenie: bydło, konie, owce, kozy, zwierzyna płowa.

  Cel i sposób stosowania: uzupełnienie niedoboru składników mineralnych. Pobieranie na zasadzie zlizywania przez zwierzęta.

  Kłodawskie lizawki solne wzbogacone są o różne kompozycje mikroelementów. Ich stosowanie zaleca się ze względu na pogarszające się w naszym kraju zasobność gleb w mikroelementy.

  Wyniki badań nad przyswajalnością mikroelementów z pasz przez przeżuwaczy wskazują, że jest ona niższa niż dotychczas sadzono, wynosi bowiem 50%. Należy więc uzupełniać deficyt mikroelementów przez skarmianie zwierząt lizawkami.

  Charakterystyka i zastosowanie produktu:

  Lizawki solne otrzymywane są ze zmielonej soli kamiennej na drodze prasowania. Produkt odpowiada normie PN-C-84081-1-K-L. Produkt nie zawiera alergenów oraz środków spożywczych GMO.

  Lizawka LISAL przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia jako materiał paszowy przez bydło, konie, kozy, owce i zwierzynę płowa.

  Brykiety mają kształt graniastosłupów barwy białej o odcieniu szarym. Masa jednostkowa: 10kg netto.

  Zawartość zanieczyszczeń pochodzenia zwierzęcego - tolerancja zerowa. Po przeprowadzonych badaniach sól nie budzi zastrzeżeń mikrobiologicznych. Nie występują zanieczyszczenia , które mogłyby spowodować uszkodzenia przewodu pokarmowego zwierząt.

  Lizawki powinny być przechowywane w magazynach zamkniętych, suchych i przewiewnych.

  Stanowią one źródło łatwo przyswajalnego sodu i chloru.

  Lizawki Lisal przeznaczone są do bezpośredniego spożycia - zlizywania przez bydło, konie, kozy, owce i zwierzynę płową.

  Lizawki solne powinny być przechowywane w magazynach zamkniętych, o podłożu zabezpieczającym możliwość transportu wózkowego. Magazyny powinny być czyste ,suche i przewiewne.
  Lizawka LISAL przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia jako materiał paszowy przez bydło, konie, kozy, owce i zwierzynę płowa.
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  7 innych produktów w tej samej kategorii: