1,4 Bulwa
  • 1,4 Bulwa

1,4 Bulwa

11 809,80 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 11 475,00 zł
Jednostka
  • 10L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
1,4 Bulwa Regulator wzrostu o rozwoju roślin w formie płynu do stosowania techniką aerozolowania na gorąco lub zimno, przeznaczony do stosowania w przechowalniach ziemniaka.Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

1,4 Bulwa


Regulator wzrostu o rozwoju roślin w formie płynu do stosowania techniką aerozolowania na gorąco lub zimno, przeznaczony do stosowania w przechowalniach ziemniaka.

Termin stosowania: Środek zastosować po zbiorze (BBCH 99) i umieszczeniu partii bulw w przechowalni, następnie jeśli przewiduje się dłuższy okres przechowywania wykonać kolejne zabiegi w odstępie co 4-6 tygodni.

Odstęp między zabiegami: co najmniej 28 dni.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie przechowalniczym: 6

Maksymalna całkowita dawka środka w sezonie przechowalniczym: 120 ml/1000 kg bulw
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: