Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray
  • -20%
  • Niedostępny
  • Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray

Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray

VACO
Zniżka 20%
10,98 zł
8,79 zł brutto
10,17 zł
(8,14 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Preparat na bazie alkoholu etylowego do higienicznej dezynfekcji rąk. Wykazuje działanie wirusobójcze, grzybobójcze oraz bakteriobójcze na szczepy bakterii.

Szczególnie polecany do higienicznego mycia rąk w zakładach opieki zdrowotnej, żywienia zbiorowego, przedszkolach, szkołach, urzędach, dworcach, lotniskach i wszystkich miejscach, gdzie higiena rąk ma priorytetowe znaczenie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Najważniejsze zalety produktu: - szerokie spektrum działania - krótki czas uzyskania skuteczności biobójczej/ bójczej - gotowy do użycia - nie wymaga wycierania ani spłukiwania wodą - łagodny dla skóry Wskazówki szczególne Przechowywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W oryginalnych, dobrze zamkniętych pojemnikach. Temperatura magazynowania: od -10 do +25 °C, nie przechowywać bezpośrednio na słońcu. Produkt posiada zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 8038/20 z dnia 31.03.2020.

8 innych produktów w tej samej kategorii: