Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray
  • -20%
  • Niedostępny
  • Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray

Hygiene Płyn do dezynfekcji rąk Spray

VACO
10,98 zł
8,79 zł - 20%
Ilość
Niedostępny
Preparat na bazie alkoholu etylowego do higienicznej dezynfekcji rąk. Wykazuje działanie wirusobójcze, grzybobójcze oraz bakteriobójcze na szczepy bakterii.

Szczególnie polecany do higienicznego mycia rąk w zakładach opieki zdrowotnej, żywienia zbiorowego, przedszkolach, szkołach, urzędach, dworcach, lotniskach i wszystkich miejscach, gdzie higiena rąk ma priorytetowe znaczenie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Najważniejsze zalety produktu:
- szerokie spektrum działania
- krótki czas uzyskania skuteczności biobójczej/ bójczej
- gotowy do użycia
- nie wymaga wycierania ani spłukiwania wodą
- łagodny dla skóry

Wskazówki szczególne Przechowywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W oryginalnych, dobrze zamkniętych pojemnikach. Temperatura magazynowania: od -10 do +25 C, nie przechowywać bezpośrednio na słońcu.

Produkt posiada zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 8038/20 z dnia 31.03.2020.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: