Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową
  • Niedostępny
  • Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową
  • Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową
  • Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową
  • Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową

Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową

14,00 zł brutto
(12,96 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową to środek owadobójczy charakteryzujący się wysoką skutecznością w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących, szczególnie . Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Mospilan 20 SP na ćmę bukszpanową

Mospilan 20 SP to środek owadobójczy charakteryzujący się wysoką skutecznością. w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Mospilan 20 SP wnika do wnętrza rośliny, gdzie krążąc z sokami, dociera do jej tkanek. Cechy te zdecydowanie ułatwiają skuteczną walkę ze szkodnikami. Śmierć szkodników następuje po kilku godzinach od zabiegu Mospilanem 20 SP, jednak już natychmiast po jego zastosowaniu przestają one żerować. Preparat ma szerokie spektrum działania, w uprawie owoców, warzyw i roślin ozdobnych.

Mospilan 20 SP jest preparatem najnowszej generacji, charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ze względu na swoje działanie systemiczne jest szczególnie przydatny wszędzie tam gdzie walka ze szkodnikami jest utrudniona przez brak bezpośredniego z nimi kontaktu np. wtedy kiedy owady dorosłe lub larwy żerują wewnątrz rośliny. Środek Mospilan 20 SP stosowany jest przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: