Cambio
  • Niedostępny
  • Cambio

Cambio

SHARDA INDIA
105,32 zł brutto
(97,52 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Cambio to fungicyd w postaci rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego [SL]. Działa systemiczne do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Cambio

Fungicyd w postaci rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego [SL]. Działa systemiczne do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: