Nando 500 SC
  • -10%
  • Nando 500 SC

Nando 500 SC

889,95 zł
800,96 zł - 10%
Opakowanie
  • 5L
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Fungicyd Nando 500 SC to środek grzybobójczy. Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka. Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Fungicyd Nando 500 SC to środek grzybobójczy do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka.

Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.

16 innych produktów w tej samej kategorii: