Nando 500 SC
  • Brak w magazynie
  • Nando 500 SC

Nando 500 SC

NUFARM
778,53 zł
Ilość
Brak w magazynie
Nando 500 SC to środek grzybobójczy. Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka. Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Nando 500 SC

Fungicyd Nando 500 SC to środek grzybobójczy do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka. Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: