Nando 500 SC
  • Niedostępny
  • Nando 500 SC

Nando 500 SC

Nufarm
632,35 zł brutto
(585,51 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nando 500 SC to środek grzybobójczy. Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka. Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Nando 500 SC

Fungicyd Nando 500 SC to środek grzybobójczy do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka. Substancja czynna, fluazynam oddziałuje wielokierunkowo na zwalczane patogeny, hamując ich procesy oddychania i wytwarzania energii.

8 innych produktów w tej samej kategorii: