Verben
  • Verben
  • Verben

  Verben

  CORTEVA
  1 426,43 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 284,80 zł
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Verben to fungicyd w postaci płynu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu powierzchniowym i układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby.

  Środek zawiera dwie substancje czynne o różnym sposobie i mechanizmie działania: proquinazid z grupy chinazolin (wg FRAC grupa 13) i protiokonazol z grupy triazoli (wg FRAC grupa 3.)

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Verben

  Stosując Verben ochronisz swoją plantację przed najważniejszymi chorobami, z którymi musimy zmierzyć się w pierwszym etapie wiosennej wegetacji, w tzw. zabiegu T1. Utrzymanie roślin w zdrowiu na wczesnym etapie ich rozwoju pozwala na utrzymanie ich w lepszej kondycji także później, przez cały okres wegetacji, co przekłada się na wyższe plonowanie.

  Zawartość substancji czynnych:
  protiokonazol (związek z grupy triazoli) - 200 g/l (18,94%), proquinazid (związek z grupy chinazolin) - 50 g/l (4,74%)

  Dawkowanie: 0,75-1l/ha
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: