BluSky 500 WG
  • BluSky 500 WG

BluSky 500 WG

PROAGRI
114,66 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 111,41 zł
Jednostka
  • 100G
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
BluSky 500 WG to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Działa na chwasty.

Środek pobierany jest przez liście, jak i przez korzenie. W roślinie szybko się przemieszcza powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Efekt chwastobójczy uzyskuje się w przeciągu 4 tygodni po aplikacji, ale środek powoduje zahamowanie wzrostu już kilka godzin po zastosowaniu.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: