Lontrel 300 SL
  • Lontrel 300 SL
  • Lontrel 300 SL

Lontrel 300 SL

CORTEVA
202,47 zł
Jednostka
  • 0.5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Lontrel 300 SL jest środkiem chwastobójczym stosowanym nalistnie, w rzepaku ozimym, buraku cukrowym i cebuli. Środek pobierany jest poprzez liście chwastów. Powoduje blokadę auksyn tj. hormonów roślinnych odpowiedzialnych za wzrost roślin.
Unieczynnienie hormonów wzrostu powoduje w efekcie wstrzymanie syntezy aminokwasów, ponadto środek zakłóca proces oddychania na poziomie komórkowym. Najskuteczniej niszczy młode, intensywnie rosnące chwasty, od fazy 2-3 liści do fazy rozety.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Pliki do pobrania

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: