Stallion 363 CS
  • Niedostępny
  • Stallion 363 CS
  • Stallion 363 CS

Stallion 363 CS

FMC
67,21 zł brutto
(62,23 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Stallion 363 CS to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo, występujący w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą. Zgodnie z klasyfikacją HRAC susbstacnja czynna chlomazon zaliczana jest do grupy F3, a substancja czynna pendimetalina do grupy K1.

Substancje czynne: chlomazon (związek z grupy izoksazolidionów) - 30 g/l (2,62%), pendimetalina (związek z grupy dinitroanilin) - 333 g/l (29,11%).

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Stallion 363 CS

Stallion 363 CS zawiera dwie substancje czynne o uzupełniającym się mechanizmie działania. Chlomazon jest absorbowany przez korzenie i część podliścieniową roślin, hamuje w roślinach syntezę barwników (chlorofilu i karotenoidów). Pendimetalina jest pobierana przez korzenie i części nadziemne, hamuje procesy podziału komórek i wzrostu roślin. Rośliny wrażliwe bieleją i zamierają. Środek niszczy chwasty od fazy kiełkowania do fazy pierwszych liści. Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, dymnica pospolita, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, niezapominajka polna, perz właściwy, psianka czarna, przetacznik bluszczykowy, pokrzywa żegawka, przytulia czepna, rdest powojowy (rdestówka powojowata), rdest ptasi, rumianek pospolity, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne, wiechlina roczna. Chwasty średnio wrażliwe: gorczyca polna, przetacznik perski, samosiewy rzepaku, rdest plamisty.

8 innych produktów w tej samej kategorii: