SunLight 50 SC
  • SunLight 50 SC
  • SunLight 50 SC

SunLight 50 SC

PROAGRI
164,18 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 159,53 zł
Jednostka
  • 1L
  • 0.5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
SunLight 50 SC to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Środek zawiera substancję czynną florasulam blokującą działanie enzymu - syntetazy acetylomleczanowej (ALS), biorącego udziału w biosyntezie aminokwasów, co powoduje w konsekwencji zahamowanie wzrostu oraz rozwoju chwastów. Pobierana jest przez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczana w roślinie, wstrzymując wzrost i rozwój chwastów.

Całkowity efekt chwastobójczy uzyskuje się w przeciągu 6-8 tygodni po aplikacji, ale środek powoduje zahamowanie wzrostu już kilka dni po zastosowaniu (7-10 dni).

Symptomy pojawiają się początkowo na górnych stożkach wzrostu rośliny, jako nekrozy i chlorozy. Górne liście są zwiędnięte i stopniowo efekt ten dotyka liście z niższych partii rośliny. Widoczne są także chlorozy lub czerwienienie liści.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

SunLight 50 SC

Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Środek zawiera substancję czynną florasulam blokującą działanie enzymu - syntetazy acetylomleczanowej (ALS), biorącego udziału w biosyntezie aminokwasów, co powoduje w konsekwencji zahamowanie wzrostu oraz rozwoju chwastów. Pobierana jest przez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczana w roślinie, wstrzymując wzrost i rozwój chwastów.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: