Wing P 462,5 EC
  • Niedostępny
  • Wing P 462,5 EC
  • Wing P 462,5 EC

Wing P 462,5 EC

BASF
493,45 zł brutto
(456,90 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Wing P 462,5 EC to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC).
Środek zawiera dwie substancje czynne o różnym mechanizmie działania.

Dimetenamid-P zaliczany jest do inhibitorów biosyntezy kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach. Do rośliny przenika przez korzenie i hypokotyl, powodując zamieranie chwastów podczas ich kiełkowania lub w fazie siewki.

Pendimetalina hamuje tworzenie mikrotubuli w wyniku czego dochodzi do zahamowania podziału i procesów elongacji komórek.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Wing P 462,5 EC

ing P 462,5 EC to chwastobójczy preparat, zwalcza przedwschodowo jednoroczne chwasty dwuliścienne i chwastnicę jednostronną w uprawie kukurydzy. Preparat stosowany za pomocą ciągnikowych lub samobieżnych opryskiwaczy polowych. Zawartość substancji czynnych: - dimetenamid-P (związek z grupy acetamidów) – 212,5 g/l (19,7%), - pendimetalina (związek z grupy dinitroanilin) – 250 g /l (23,2%). Korzyści: - skuteczne zwalczanie chwastów, - szybkie działanie preparatu. Dawkowanie środka Wing P : Kukurydza Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 4,0 l/ha. Termin stosowania: po siewie ale przed wschodem kukurydzy. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1. Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha. Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: