Decis Mega 50 EW
  • Decis Mega 50 EW
  • Decis Mega 50 EW

Decis Mega 50 EW

48,42 zł brutto
(44,83 zł netto)
Jednostka
  • 0.25L
Ilość
Decis Mega 50 EW powierzchniowy insektycyd z grupy pyretroidów, stosowany do zwalczania szkodników gryzących, ssąco-kłujących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych. W rzepaku ozimym jest możliwość stosowania środka zarówno jesienią jak i wiosną.

Substancja czynna: deltametryna 50g/l.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Decis Mega 50 EW

Decis Mega 50 EW jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników gryzących i kłująco-ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.

Środek przeznaczony do stosowana przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych, samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: