Kanemite 150 SC
  • Niedostępny
  • Kanemite 150 SC
  • Kanemite 150 SC
  • Kanemite 150 SC

Kanemite 150 SC

Sumi Agro
295,86 zł brutto
(273,94 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Kanemite 150 SC jest akarycydem, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Na szkodniki działa kontaktowo, na roślinie działa powierzchniowo. Wykazuje długie działanie, do kilku tygodni po zabiegu. Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe przędziorków.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Kanemite 150 SC

Do stosowania w uprawie jabłoni, gruszy, truskwki, chmielu oraz warzyw uprawianych pod osłonami (pomidora, ogórka, cukinii, i oberżyny), roślin ozdobnych w gruncie i pod osłonami oraz szkółek leśnych drzew liściastych i iglastych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: