TopGun 050 CS
  • TopGun 050 CS
  • TopGun 050 CS
  • TopGun 050 CS

TopGun 050 CS

PROAGRI
40,69 zł brutto
(37,68 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 1L
  • 0.25L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
TopGun 050 CS to insektycyd w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą (CS), o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo.

Uprawy: ziemniak, rzepak ozimy, pszenica ozima, jęczmień jary, kukurydza, burak cukrowy, jabłoń, cebula, kapusta głowiasta, kukurydza cukrowa.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

TopGun 050 CS

Insektycyd przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących.

INSEKTYCYD

Substancja czynna: 50 g/l (4,81%) lambda-cyhalotryny (związek z grupy pyretroidów) Uprawy: ziemniak, rzepak ozimy, pszenica ozima, jęczmień jary, kukurydza, burak cukrowy, jabłoń, cebula, kapusta głowiasta, kukurydza cukrowa

Formulacja: CS

Typ i sposób działania: działanie kontaktowe i żołądkowe. Na roślinę działa powierzchniowo

OPIS DZIAŁANIA

INSEKTYCYD w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą (CS), o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo. Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej (okres karencji): Rzepak ozimy, pszenica ozima, jęczmień jary - 28 dni, Burak cukrowy - 14 dni, Ziemniak, kukurydza, kukurydza cukrowa, jabłoń, cebula, kapusta głowiasta - 7 dni.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: