Easy Elektro + płyn na komary
  • -20%
  • Niedostępny
  • Easy Elektro + płyn na komary

Easy Elektro + płyn na komary

VACO
Zniżka 20%
16,30 zł
13,04 zł brutto
13,25 zł
(10,60 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nowoczesny elektrofumigator z płynem owadobójczym. Pomaga zwalczyć komary w pomieszczeniach.

VACO Easy Elektro to gwarancja natychmiastowego działania, które zapewnia spokojny, wielogodzinny sen bez uciążliwego towarzystwa komarów nawet przez 30 nocy.

Produkt jest poręczny i prosty w obsłudze, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie obecność owadów jest bardzo prawdopodobna.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Zawarta w płynie substancja czynna podczas parowania nie wydziela zapachu Do Easy Elektro pasują wszystkie wkłady do elektrofumigatorów VACO. Sposób użycia: 1. Zdejmij nakrętkę wkładu. 2. Wkręć wkład w dyfuzor. 3. Włóż urządzenie do źródła napięcia 230V. 4. Użyj obrotowej wtyczki i włóż urządzenie, tak aby buteleczka z płynem była umieszczona pionowo. Zawiera: praletrynę 1,2%

8 innych produktów w tej samej kategorii: