Elektro MAX owadobójczy + płyn 45 ml
  • -20%
  • Niedostępny
  • Elektro MAX owadobójczy + płyn 45 ml

Elektro MAX owadobójczy + płyn 45 ml

VACO
Zniżka 20%
22,99 zł
18,39 zł brutto
18,69 zł
(14,95 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Elektro MAX owadobójczy + płyn 45 ml to nowoczesne urządzenie elektryczne działające na wymienne butelki i wkłady. Elektro to długotrwała, skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen przez 60 nocy.

W momencie włączenia urządzenia do kontaktu następuje parowanie substancji czynnej, działa ona biobójczo na owady znajdujące się w pomieszczeniach a dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz.

Produkt daje swobodę użytkowania, można go stosować w kontaktach zamontowanych pionowo i poziomo.

Zwalcza: komary, muchy i inne.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Elektro MAX owadobójczy + płyn 45 ml

W momencie włączenia urządzenia do kontaktu następuje parowanie substancji czynnej, działa ona biobójczo na owady znajdujące się w pomieszczeniach a dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz. Produkt daje swobodę użytkowania, można go stosować w kontaktach zamontowanych pionowo i poziomo. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: 1. Zdejmij nakrętkę wkładu. 2. Wkręć wkład w dyfuzor. 3. Włóż urządzenie do źródła napięcia 230V. 4. Użyj obrotowej wtyczki i włóż urządzenie, tak aby buteleczka z płynem była umieszczona pionowo. Czas działania: do 60 nocy. Pojemność: 1 szt. - 45 ml.

8 innych produktów w tej samej kategorii: