Patyczki odstraszające komary i meszki (Citronella)
  • Brak w magazynie
  • Patyczki odstraszające komary i meszki (Citronella)

Patyczki odstraszające komary i meszki (Citronella)

VACO
19,89 zł brutto
(16,17 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Patyczki odstraszające komary i meszki (Citronella) Porcelanowa podstawka z trzema patyczkami z drewna bukowego zawierającymi wyciąg z Citronelli o przyjemnym, świeżym zapachu. Produkt tworzy naturalną barierę przed komarami i innymi owadami.

Patyczki VACO nie zawierają żadnych substancji biobójczych, w ich skład wchodzą naturalne olejki eteryczne: citronelli, lawendę, cytrynę i eukaliptus.

Patyczki odstraszające komary i meszki (Citronella)

Produkt tworzy naturalną barierę przed komarami i innymi owadami. Najważniejsze zalety produktu: - olejek z citronelli, jest jednym z najskuteczniejszych środków walki z uciążliwymi owadami, - patyczki roztaczają zapach nie tylko przyjemny dla nosa, ale także zabójczy dla komarów, - podatek eukaliptusa i lawendy, dodatkowo wzmacnia skuteczność środka i sprawia, że jest on skuteczny także w walce z innymi insektami, - skutecznie odstrasza komary, muchy i inne rodzaje owadów, a elegancki wygląd pozwala na ekspozycję w dogodnym miejscu w całym domu, - odświeżające patyczki to zarazem długotrwała i skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Sposób użycia: - ostrożnie wyjmij z pudełka porcelanową podstawkę wraz z patyczkami z drewna bukowego, - rozpakuj porcelanową podstawkę i ustaw na płaskiej powierzchni, - rozpakuj patyczki, - włóż patyczki do porcelanowej podstawki, Czas i intensywność zapachu: - zależy od warunków otoczenia i wymiarów pomieszczenia, - proponujemy jeden patyczek w pomieszczeniu 15 m2.

8 innych produktów w tej samej kategorii: