Spray na mszyce
  • -20%
  • Niedostępny
  • Spray na mszyce

Spray na mszyce

VACO
Zniżka 20%
18,93 zł
15,14 zł brutto
15,39 zł
(12,31 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Spray na mszyce to ekologiczny środek do oczyszczania roślin domowych z mszycy. Zawiera naturalne związki powierzchniowo czynne z ekstraktami czosnku i papryki chili. Produkt jest bezpieczny dla dzieci i ulega biodegradacji. Zwalcza mszyce w każdym stadium rozwoju, naloty różnego pochodzenia takie jak martwe mszyce, kurz, stare lub zmatowiałe naloty np. po nabłyszczaczach.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Spray na mszyce

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Dokładnie opryskiwać rośliny, zwłaszcza dolne (spodnie) części tak, aby były wilgotne, ale nie mokre (krople nie powinny ściekać). Zabiegi powtarzać co 7-10 dni. Uwaga – podczas upałów lub silnego nasłonecznienia zabieg wykonać późnym wieczorem.

3 innych produktów w tej samej kategorii: