Karmnik - stacja deratyzacyjna na duże gryzonie
  • Niedostępny
  • Karmnik - stacja deratyzacyjna na duże gryzonie

Karmnik - stacja deratyzacyjna na duże gryzonie

VACO
18,43 zł brutto
(14,98 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Karmnik - stacja deratyzacyjna na duże gryzonie to efekt wielu lat doświadczeń VACO w zabezpieczaniu obiektów przemysłowych przed szkodnikami. Stacja deratyzacyjna opracowana przez laboratoria VACO jest sprawdzoną, dopracowaną i wytrzymałą konstrukcją w której pomyślano o wielu unikatowych rozwiązaniach.

Idealnie sprawdzi się w gospodarstwach wiejskich, spichlerzach, spiżarniach, magazynach, piwnicach, rampach dostawczych itp. Zamykana na klucz, łatwa w utrzymaniu czystości i prosta w obsłudze.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Karmnik - stacja deratyzacyjna na duże gryzonie

Do budowy stacji deratyzacyjnej wykorzystano specjalny wytrzymały rodzaj tworzywa odporny na uderzenia, działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. Stacja deratyzacyjna VACO, została opracowana dla profesjonalistów, a jej niebywała wytrzymałość i skuteczność to gwarancja wieloletniego bezawaryjnego użytkowania w warunkach domowych. Najważniejszą z zalet stacji jest sama konstrukcja otworów które sprawiają, że gryzonie nie wyczuwają zagrożenia, przez co rośnie skuteczność działań deratyzacyjnych. Dopracowana konstrukcja ułatwia stosowanie różnych typów zanęt: past, granulatów lub kostek. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce ze szczurami i innymi gryzoniami. Stworzona przez profesjonalistów w najlepszej cenie na polskim rynku. Zwalcza: szczury, myszy, nornice. Sposób użycia: zamontować do podłoża w miejscu występowania szkodników. Czas działania: całorocznie.

7 innych produktów w tej samej kategorii: