Pasta na gryzonie, myszy i szczury
  • -20%
  • Niedostępny
  • Pasta na gryzonie, myszy i szczury

Pasta na gryzonie, myszy i szczury

VACO
Zniżka 20%
15,76 zł
12,61 zł brutto
12,81 zł
(10,25 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Pasta na gryzonie, myszy i szczury (kartonik) 150g. Przynęta przeznaczona do zwalczania gryzoni, gotowa do użycia. Pasta opracowana przez specjalistów z VACO wyróżnia odpowiednio dobranymi składnikami, które są niezwykle atrakcyjna dla myszy i szczurów.

Preparat zawiera związki skutecznie wabiące gryzonie, a specjalny składnik mumifikujący Brodifacum hamuje rozkład martwego gryzonia. Ponadto preparat wykazuje dużą tolerancję na wilgoć, wydłużając swoje działanie gryzoniobójcze.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Pasta na gryzonie, myszy i szczury

Pasta ma gorzki smak, przez co zniechęca do przypadkowego spożycia przez dzieci i zwierzęta domowe. Do stosowania wyłącznie w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem stacjach deratyzacyjnych. Produkt zawiera czynnik zniechęcający do przypadkowego spożycia oraz barwnik. Zalecane dawki: Mysz domowa, stosowanie wewnątrz budynków: 20-40 g na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż 1 stacja, min odległość pomiędzy stacjami to 5 metrów. Szczur wędrowny, stosowanie wewnątrz i wokół budynków: 100-200 g na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż 1 stacja, min odległość pomiędzy stacjami to 5 metrów.

7 innych produktów w tej samej kategorii: