Pułapka na rybiki srebrzyki
  • Niedostępny
  • Pułapka na rybiki srebrzyki

Pułapka na rybiki srebrzyki

VACO
12,69 zł brutto
(10,32 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Atraktantowa pułapka służąca do monitorowania obecności rybików, poprzez ich odławianie. Jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych oraz nie posiada w składzie żadnych niebezpiecznych substancji czynnych.

Wyraźnie zmniejsza populację rybików i trwale je eliminuje. Trwałość produktu uzależniona jest stopniem dezaktywacji pastylki z atraktantem i wynosi około sześciu tygodni.
Zwalcza: rybiki cukrowe, srebrzyki. Sposób użycia: 1. Pułapkę można wystawić w dowolnym pomieszczeniu, w którym zaobserwowaliśmy obecności lub podejrzewamy obecność rybika. 2. Pułapkę należy umieszczać na powierzchniach gładkich, posadzkach w łazienkach, kuchniach, ciemnych i wilgotnych pomieszczeniach. Ważne! 1. Ułóż pułapkę otworami do dołu, na płasko, tak aby plastik nie był pofałdowany i równo stykał się z powierzchnią płaską. 2. Nie wolno przestawiać pułapki przez 2 tygodnie od momentu postawienia jej w konkretnym miejscu (rybiki muszą się do niej przyzwyczaić). Czas działania: do sześciu tygodni lub do zapełnienia pułapki. Ilość: 2 szt.