Capartis
  • Capartis

  Capartis

  Corteva
  1 606,10 zł brutto
  (1 487,13 zł netto)
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Capartis to fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczenia wodą (SC), o działaniu translaminarnym i układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek zawiera substancję czynną boskalid (wg FRAC grupa 7) i substancję czynną piraklostrobina - z grupy strobiluryn (wg FRAC grupa 11).

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Capartis

  Fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczenia wodą (SC), o działaniu translaminarnym i układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek zawiera substancję czynną boskalid (wg FRAC grupa 7) i substancję czynną piraklostrobina – z grupy strobiluryn (wg FRAC grupa 11).

  8 innych produktów w tej samej kategorii: