Sultan Top 500 SC
  • Sultan Top 500 SC
  • Sultan Top 500 SC

  Sultan Top 500 SC

  Adama
  773,19 zł brutto
  (715,92 zł netto)
  Jednostka
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Sultan Top 500 SC to herbicyd do stosowania nalistnego i doglebowego do zwalczania jednorocznych chwastów jedno i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

  Substancja czynna: metazachlor 375 g/l, chinomerak 125 g/l.  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Sultan Top 500 SC

  Sultan Top 500 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonejzawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowanym doglebowo lub nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

  Herbicyd Sultan Top 500 SC zwalcza chwasty już od momentu kiełkowania, do fazy dwóch liści właściwych. W związku z tym niszczy chwasty niezależnie od tego, czy jest zastosowany po siewie, czy po wschodach rzepaku ozimego. Metazachlor należy do herbicydów hamujących wzrost siewek chwastów. Na rośliny działa w czasie kiełkowania nasion oraz krótko po ich wschodach. Metazachlor jest pobierany głównie przez kiełki i liścienie chwastów oraz przez korzenie.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: