Sultan Top 500 SC
  • Niedostępny
  • Sultan Top 500 SC
  • Sultan Top 500 SC

Sultan Top 500 SC

ADAMA
111,06 zł brutto
(102,83 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Sultan Top 500 SC to herbicyd do stosowania nalistnego i doglebowego do zwalczania jednorocznych chwastów jedno i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

Substancja czynna: metazachlor 375 g/l, chinomerak 125 g/l.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Sultan Top 500 SC

Sultan Top 500 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonejzawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowanym doglebowo lub nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w rzepaku ozimym.

Herbicyd Sultan Top 500 SC zwalcza chwasty już od momentu kiełkowania, do fazy dwóch liści właściwych. W związku z tym niszczy chwasty niezależnie od tego, czy jest zastosowany po siewie, czy po wschodach rzepaku ozimego. Metazachlor należy do herbicydów hamujących wzrost siewek chwastów. Na rośliny działa w czasie kiełkowania nasion oraz krótko po ich wschodach. Metazachlor jest pobierany głównie przez kiełki i liścienie chwastów oraz przez korzenie.

8 innych produktów w tej samej kategorii: