Ascra Xpro 260 EC
  • Ascra Xpro 260 EC

Ascra Xpro 260 EC

1 351,39 zł brutto
(1 251,29 zł netto)
Jednostka
  • 5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Ascra Xpro 260 EC to fungicyd o szerokim spektrum działania do stosowania na T2: zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w uprawach zbożowych ozimych i jarych. Dzięki zastosowaniu 3 substancji czynnych wykazuje zwiększoną skuteczność przeciwko septoriozom i zapewnia odpowiednio wysokie plonowanie.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Ascra Xpro 260 EC

Zapewnia kontrolę nad szerokim spektrum chorób, wyróżnia się zwiększonym działaniem interwencyjnym przeciwko septoriozom oraz zapewnia wysokie plonowanie zbóż. ASCRA Xpro łączy w sobie wszystkie wyjątkowe właściwości technologii Xpro z substancją aktywną fluopyram, którą po raz pierwszy zastosowano w ochronie zbóż. Ze względu na swoje szczególne właściwości fluopyram jest szybciej wchłaniany i dystrybuowany przez roślinę dzięki czemu błyskawicznie zatrzymuje rozwój chorób zbóż.

Przeznaczony do stosowania w uprawach:

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: