Turbo Pak (Tern 750 EC +Plexeo 60 EC) 2,5ha
  • Brak w magazynie
  • Turbo Pak (Tern 750 EC +Plexeo 60 EC) 2,5ha

Turbo Pak (Tern 750 EC +Plexeo 60 EC) 2,5ha

Syngenta
419,96 zł brutto
(388,85 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Turbo Pak (Tern 750 EC +Plexeo 60 EC) na 2,5ha. Pakiet zapewnia skuteczną ochronę fungicydową dzięki 2 s.cz. o dwóch różnych mechanizmach działania. Rozwiązanie Turbo Pak kompleksowo zwalcza i ogranicza występowanie groźnych chorób grzybowych podczas pierwszych zabiegów wiosennych T1.

Turbo Pak - Turbo Moc przeciwko mączniakowi. Skutecznie działa nawet w niskich temperaturach Działa interwencyjnie to natychmiastowy efekt. Gotowe i kompletne rozwiazanie fungicydowe na pierwszy zabieg wiosenny. Turbo Pak - szerokie okno aplikacji od BBCH 31 do 59 od pierwszego kolanka do końca fazy kłoszenia.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Turbo Pak (Tern 750 EC + Plexeo 60 EC), pakiet na 12,5ha

Tern 750 EC - fungicyd, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego do ochrony przed chorobami grzybowymi

  • Sporządzanie cieczy użytkowej: Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem). Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać. W przypadku przerw w opryskiwaniu, przed ponownym przystąpieniem do pracy należy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza.

Plexeo 60EC - fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.

  • Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna metkonazol zaliczana jest do grupy 3 (fungicydy DMI)

pszenica ozima:

  1. septorioza paskowana liści, fuzarioza kłosów: 1,2-1,5 l/ha

pszenica jara:

  1. fuzarioza kłosów : 1,2-1,5 l/ha

rzepak ozimy:

  1. sucha zgnilizna, czerń krzyżowych, szara pleśń, cylindrosporioza: 0,7-1,0 l/ha.
  • Sporządzanie cieczy użytkowej: Ciecz użytkową przygotować bezpośrednio przed zastosowaniem. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej objętość wraz z ilością środka. Napełniając opryskiwacz postępować zgodnie z instrukcją producenta opryskiwacza. W przypadku braku instrukcji odmierzoną ilość środka dodać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem). Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową, uzupełnić wodą do potrzebnej ilości i dokładnie wymieszać. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz mechanicznie wymieszać. W przypadku przerw w opryskiwaniu, przed ponownym przystąpieniem do pracy ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza dokładnie wymieszać.

8 innych produktów w tej samej kategorii: