Plateen 41,5 WG
  • Plateen 41,5 WG
  • Plateen 41,5 WG

Plateen 41,5 WG

204,08 zł brutto
(188,96 zł netto)
Jednostka
  • 1KG
  • 5KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Plateen 41,5 WG to środek chwastobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowany doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaka i soi. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Plateen 41,5 WG

Środek chwastobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowany doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaka i soi. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego. Plateen 41.5 WG działa poprzez zahamowanie biosyntezy aminokwasów, co prowadzi do zaburzenia procesów metabolicznych w komórkach chwastów i ich zahamowania. Środek jest szybko wchłaniany przez chwasty, a jego działanie przyczynia się do szybkiego zamierania i usychania chwastów. Plateen 41.5 WG jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu ma dobrą wchłanialność i przyswajalność przez rośliny, a jego stosowanie jest łatwe i wygodne.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

4 innych produktów w tej samej kategorii: