Lucerna siewna GEA, otoczkowana
  • Brak w magazynie
  • Lucerna siewna GEA, otoczkowana

Lucerna siewna GEA, otoczkowana

Granum
327,24 zł brutto
(303,00 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Jest rośliną o zróżnicowanym wzroście ok. 30-90 cm, posiada korzeń typu palowego, który sięga na głębokość 3 m lub głębiej. W warunkach polskich jest rośliną dwu lub trzy letnią. Jako wysoko-białkowa pasza objętościowa w postaci zielonki i sianokiszonki lucerna znajduje duże uznanie rolników w żywieniu bydła mlecznego i opasowego.

Najważniejsze zalety odmiany:/
- Wysoki plon, silne ulistnienie
- Szybki odrost pokusu
- Wysoka zawartość białka
- Bardzo dobra zimotrwałość
- Odmiana włoska

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Duże korzyści daje uprawa lucerny w mieszankach z trawami, zwiększa się wtedy wartość energetyczna paszy poprzez lepsze zbilansowanie białka i węglowodanów. Toleruje suche stanowiska. Norma wysiewu: 25-40 kg/ha siew czysty Głębokość siewu: 1 cm NASIONA OTOCZKOWANE Rhizobium spp. + Mycorrhizae! Nasiona odmiany GEA są dodatkowo otoczkowane mikroorganizmami symbiotycznymi Rhizobium spp. i Mycorrhizae, które: - wspomagają rozwój i wzrost siewek, - wzmacniają odporność na stres biotyczny i abiotyczny, - zwiększają produktywność lucerny, dzięki wiązaniu azotu, - podwyższają jakość uzyskanej paszy, z wyższą zawartością białka.

1 inny produkt w tej samej kategorii: