Adob 2.0 MN
  • Adob 2.0 MN

  Adob 2.0 MN

  ADOB POZNAŃ
  281,77 zł brutto
  (260,90 zł netto)
  Jednostka
  • 20L
  Ilość
  Adob 2.0 MN to płynny nawóz dolistny o zawartości 14,1% manganu (Mn) z dodatkiem azotu (N) i magnezu (Mg). Składniki pokarmowe są w formach dobrze rozpuszczalnych w wodzie. Innowacyjna technologia 2.0 poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu.

  ADOB 2.0 Mn szybko i efektywnie zaopatruje rośliny w mangan i zapobiega występowaniu jego niedoborów w roślinach. Nawóz wspomaga proces fotosyntezy u roślin, zwiększa efektywność wykorzystania azotu oraz zimotrwałość roślin. Rekomendowany do prewencyjnego i interwencyjnego nawożenia upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych szczególnie wrażliwych na niedobór manganu.

  Adob 2.0 MN

  Adob 2.0 MN to nawóz dolistny o wysokiej zawartości manganu (10%), który jest jednym z mikroskładników niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Mangan pełni ważną rolę w procesie fotosyntezy, oddychania komórkowego, a także w biosyntezie chlorofilu, fitohormonów i innych związków. Adob 2.0 MN stosowany jest szczególnie w przypadkach niedoborów manganu, które objawiają się m.in. utrudnionym wchłanianiem składników pokarmowych, zahamowaniem wzrostu, zmniejszoną wydajnością plonowania oraz zwiększoną podatnością na choroby i szkodniki.

  Szybko i efektywnie zaopatruje rośliny w mangan i zapobiega występowaniu jego niedoborów w roślinach. Nawóz wspomaga proces fotosyntezy u roślin, zwiększa efektywność wykorzystania azotu oraz zimotrwałość roślin. Rekomendowany do prewencyjnego i interwencyjnego nawożenia upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych szczególnie wrażliwych na niedobór manganu.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: