Adob 2.0 MN
  • Adob 2.0 MN

Adob 2.0 MN

ADOB POZNAŃ
327,19 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 374,01 zł
Jednostka
  • 20L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Adob 2.0 MN to płynny nawóz dolistny o zawartości 14,1% manganu (Mn) z dodatkiem azotu (N) i magnezu (Mg). Składniki pokarmowe są w formach dobrze rozpuszczalnych w wodzie. Innowacyjna technologia 2.0 poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu.

ADOB 2.0 Mn szybko i efektywnie zaopatruje rośliny w mangan i zapobiega występowaniu jego niedoborów w roślinach. Nawóz wspomaga proces fotosyntezy u roślin, zwiększa efektywność wykorzystania azotu oraz zimotrwałość roślin. Rekomendowany do prewencyjnego i interwencyjnego nawożenia upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych szczególnie wrażliwych na niedobór manganu.

Adob 2.0 MN

Szybko i efektywnie zaopatruje rośliny w mangan i zapobiega występowaniu jego niedoborów w roślinach. Nawóz wspomaga proces fotosyntezy u roślin, zwiększa efektywność wykorzystania azotu oraz zimotrwałość roślin. Rekomendowany do prewencyjnego i interwencyjnego nawożenia upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych szczególnie wrażliwych na niedobór manganu.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: