ADOB ProFit 18-18-18 + mikro
  • ADOB ProFit 18-18-18 + mikro
  • ADOB ProFit 18-18-18 + mikro

  ADOB ProFit 18-18-18 + mikro

  Adob Poznań
  234,52 zł brutto
  (217,15 zł netto)
  Jednostka
  • 15KG
  Ilość
  ADOB ProFit 18-18-18 + mikro to wieloskładnikowy nawóz nieorganiczny zawierający podstawowe składniki ADOB PROFIT 18-18-18 doskonale rozpuszczalny, nawóz wieloskładnikowy, krystaliczny przeznaczony do odżywiania w systemach fertygacji a także do dolistnego dokarmiana roślin. Jego zrównoważony skład makroelementów doskonale nadaje się do stosowania w fazie intensywnego wzrostu wegetatywnego rośliny a także do stosowania w warunkach stresowych dla roślin (wahania temperatur).

  Mikroskładniki zawarte w nawozie, takie jak Fe, Zn, Mn czy Cu schelatowane zostały przez EDTA. Oprócz makroskładników takich jak azot, fosfor i potas zawiera także siarkę i magnez.

  ADOB ProFit 18-18-18 + mikro

  ADOB ProFit 18-18-18 + mikro to nawóz wieloskładnikowy z dodatkiem mikroelementów, który zawiera po równo 18% azotu, fosforu i potasu oraz mikroelementy takie jak bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk i siarka. Jest to nawóz o szybkim działaniu, który może być stosowany zarówno przed siewem, jak i w fazie wzrostu roślin. Zawartość boru wpływa korzystnie na rozwój korzeni i zapewnia lepszą wytrzymałość roślin na suszę.

  Skład nawozu został opracowany pod kątem szybkiego i efektywnego dostarczenia roślinom podstawowych składników pokarmowych, uzupełnienia ich niedoborów a także utrzymania optymalnego odżywienia mikroskładnikami.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: