Azoplon saletra wapniowa 17%
  • Azoplon saletra wapniowa 17%
  • Azoplon saletra wapniowa 17%

  Azoplon saletra wapniowa 17%

  52,69 zł brutto
  (48,79 zł netto)
  Jednostka
  • 5L
  • 20L
  Ilość
  Azoplon roztwór saletry wapniowej 8,5N (17CaO) to w pełni rozpuszczalny w wodzie, specjalistyczny nawóz azotowo-wapniowy. Po rozcieńczeniu wodą stosuje się go do nawożenia warzyw, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Może być stosowany dolistnie, doglebowo lub do fertygacji, w uprawach pod osłonami, uprawach polowych oraz sadach.

  Zaleca się wykonywanie oprysków roztworem o odpowiednim stężeniu na zdrowe i suche rośliny. Nie należy stosować po deszczu oraz podczas upalnej pogody.

  Azoplon saletra wapniowa 17%

  Azoplon saletra wapniowa to nawóz wapniowo-azotowy, w którym składzie znajduje się azot w postaci saletry oraz wapń. Saletra wapniowa stosowana jest przede wszystkim do nawożenia roślin uprawnych, sadowniczych oraz warzywnych w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu azotu i wapnia w glebie, co korzystnie wpływa na wzrost i plonowanie roślin.

  Stosuje się go do nawożenia warzyw, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Może być stosowany dolistnie, doglebowo lub do fertygacji, w uprawach pod osłonami, uprawach polowych oraz sadach.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: