Azoplon saletra wapniowa 17%
  • -30%
  • Azoplon saletra wapniowa 17%
  • Azoplon saletra wapniowa 17%

Azoplon saletra wapniowa 17%

Zniżka 30%
43,15 zł
30,20 zł brutto
39,95 zł
(27,97 zł netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,15 zł
Jednostka
  • 5L
  • 20L
Ilość
Azoplon roztwór saletry wapniowej 8,5N (17CaO) to w pełni rozpuszczalny w wodzie, specjalistyczny nawóz azotowo-wapniowy. Po rozcieńczeniu wodą stosuje się go do nawożenia warzyw, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Może być stosowany dolistnie, doglebowo lub do fertygacji, w uprawach pod osłonami, uprawach polowych oraz sadach.

Zaleca się wykonywanie oprysków roztworem o odpowiednim stężeniu na zdrowe i suche rośliny. Nie należy stosować po deszczu oraz podczas upalnej pogody.

Azoplon saletra wapniowa 17%

Azoplon saletra wapniowa 17% to nawóz wapniowo-azotowy, w którym składzie znajduje się azot w postaci saletry oraz wapń. Saletra wapniowa stosowana jest przede wszystkim do nawożenia roślin uprawnych, sadowniczych oraz warzywnych w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu azotu i wapnia w glebie, co korzystnie wpływa na wzrost i plonowanie roślin.

Stosuje się go do nawożenia warzyw, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Może być stosowany dolistnie, doglebowo lub do fertygacji, w uprawach pod osłonami, uprawach polowych oraz sadach.

8 innych produktów w tej samej kategorii: