EPSO Combitop
  • Niedostępny
  • EPSO Combitop

EPSO Combitop

K+S
65,75 zł brutto
(60,88 zł netto)
Ilość
Niedostępny
EPSO Combitop to idealnie dopasowane połączenie składników do potrzeb pokarmowych zbóż i roślin wymagających dostarczenia cynku i manganu (kukurydza). Wszystkie składniki występują w formie rozpuszczalnej w wodzie. EPSO Combitop jest bardzo szybko wchłaniany przez liście, dzięki temu jego działanie jest natychmiastowe i skuteczne. EPSO Combitop dostarcza odpowiednią do potrzeb roślin ilość magnezu, siarki, manganu i cynku w okresie wzrostu.

EPSO Combitop stosowany jesienią w jęczmieniu ozimym na początku krzewienia znacznie poprawia jego zimozieloność. EPSO Combitop jest w pełni skuteczny niezależnie od pH gleby, dzięki szybkiemu wchłanianiu składników przez liście. EPSO Combitop zapewnia łatwe, ukierunkowane i precyzyjne stosowanie manganu i cynku w połączeniu z magnezem i siarką.

EPSO Combitop

EPSO Combitop to nawóz, który zawiera w swoim składzie mikroelementy magnez, mangan, żelazo, miedź, cynk oraz siarkę w postaci siarczanu magnezu. EPSO Combitop jest stosowany głównie do nawożenia roślin warzywnych, sadowniczych i ozdobnych, które wymagają dodatkowego dostarczenia mikroskładników. Jest to nawóz w formie granulatu, który może być stosowany poprzez rozsypywanie na powierzchni ziemi lub poprzez rozpuszczenie w wodzie i podanie w formie roztworu.

Szybko działający nawóz dolistny zawierający magnez i siarkę, a także dodatkowo mangan i cynk. EPSO Combitop jest szybko działającym nawozem dolistnym zawierający magnez i siarkę, a także dodatkowo mangan i cynk. Wszystkie składniki występują w formie rozpuszczalnej w wodzie. EPSO Combitop gwarantuje optymalną dawkę odżywczego magnezu, siarki, manganu i cynku - bez dodatkowych kosztów - w jednej aplikacji. EPSO Combitop jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem WE 2018/848 oraz rozporządzeniem WE 889/2008.

EPSO Combitop® NAWóZ WE Siarczan magnezu z manganem i cynkiem (MgO; SO3) (13; 34)

  • MgO tlenku magnezu rozpuszczalnego w wodzie 34%
  • SO3 trójtlenku siarki rozpuszczalnego w wodzie 4%
  • Mn Mangan rozpuszczalny w wodzie 1%
  • Zn Cynku rozpuszczalnego w wodzie.

8 innych produktów w tej samej kategorii: