EPSO Combitop
  • -18%
  • EPSO Combitop

EPSO Combitop

K+S
133,88 zł
109,78 zł - 18%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 123,96 zł
Jednostka
  • T
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
EPSO Combitop to idealnie dopasowane połączenie składników do potrzeb pokarmowych zbóż i roślin wymagających dostarczenia cynku i manganu (KUKURYDZA).

Wszystkie składniki występują w formie rozpuszczalnej w wodzie. EPSO Combitop jest bardzo szybko wchłaniany przez liście, dzięki temu jego działanie jest natychmiastowe i skuteczne. EPSO Combitop dostarcza odpowiednią do potrzeb roślin ilość magnezu, siarki, manganu i cynku w okresie wzrostu.

EPSO Combitop stosowany jesienią w jęczmieniu ozimym na początku krzewienia znacznie poprawia jego zimozieloność. EPSO Combitop jest w pełni skuteczny niezależnie od pH gleby, dzięki szybkiemu wchłanianiu składników przez liście. EPSO Combitop zapewnia łatwe, ukierunkowane i precyzyjne stosowanie manganu i cynku w połączeniu z magnezem i siarką.

EPSO Combitop

jest szybko działającym nawozem dolistnym zawierający magnez i siarkę, a także dodatkowo mangan i cynk. EPSO Combitop jest szybko działającym nawozem dolistnym zawierający magnez i siarkę, a także dodatkowo mangan i cynk. Wszystkie składniki występują w formie rozpuszczalnej w wodzie. EPSO Combitop gwarantuje optymalną dawkę odżywczego magnezu, siarki, manganu i cynku - bez dodatkowych kosztów - w jednej aplikacji. EPSO Combitop jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem WE 2018/848 oraz rozporządzeniem WE 889/2008.

Siarczan magnezu z manganem i cynkiem (MgO SO3) (13 34)
13% - MgO tlenku magnezu rozpuszczalnego w wodzie
34% - SO3 trójtlenku siarki rozpuszczalnego w wodzie
4% - Mn Mangan rozpuszczalny w wodzie
1% - Zn Cynku rozpuszczalnego w wodzie
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: