Full Terminator
  • Full Terminator
  • Full Terminator

Full Terminator

AGRARIUS
182,68 zł brutto
(169,15 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 20L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Full Terminator to specjalistyczny, wysoce skuteczny nawóz azotowy z mikroelementami i kwasami humusowymi przeznaczony do stosowania na resztki pożniwne we wszystkich rodzajach upraw rolniczych, warzywnych i sadowniczych.

Poprzez odpowiedni dobór składników full terminator szybko i wysoce skutecznie pomaga w rozkładzie materii organicznej pozostałej na polu po uprawach (słoma, korzenie, liście itp.) oraz sprzyja rozwojowi pożytecznej mikroflory saprofitycznej, uczestniczącej w rozkładzie resztek pożniwnych i przekształcaniu ich w substancje pokarmowe dla roślin i próchnicę.

Full Terminator

Specjalnie stworzony do rozkładu resztek pożniwnych nawóz azotowy z mikroelementami, który kompleksowo zapewnia szybki rozkład materii organicznej. W skład nawozu wchodzą składniki pokarmowe, takie jak: azot, sód, bor, miedź, mangan, molibden, cynk, substancje humusowe i związki poprawiające „przyleganie” nawozu do resztek pożniwnych, co potęguje jego działanie.

Składniki pokarmowe: Azot (N) całkowity – 15% (m/m), Azot (N) amidowy – 7,5% (m/m), (N) amonowy – 3,75% (m/m), (N) azotanowy – 3,75% (m/m), Sód (Na) – 2,2% (m/m), Bor (B) – 0,01% (m/m), Miedź (Cu) – 0,01% (m/m)*, Mangan (Mn) – 0,1%(m/m)*, Molibden (Mo) – 0,001% (m/m), Cynk (Zn) – 0,01% (m/m)*
* skompleksowane przez Lignohumat Super

Zaleca się stosowanie nawozu wraz z preparatem bakteryjnym bi protect. Full terminator korzystnie działa na namnażanie się bakterii, a zawarte w preparacie bi protect w ilości 0,5-1 kg/ha (rozpuścić preparat w wodzie i dodać do opryskiwacza z wodą i full terminatorem). Bakterie Bacillus subtilis doskonale wpływają na szybki rozkład resztek pożniwnych, poprawiają strukturę gleby, zwiększają dostępność odżywczych składników mineralnych i przydatnych związków organicznych, działają fitosanitarnie na glebę poprzez ograniczanie, pochodzących z gleby patogenów (konkurencja o miejsce i pokarm oraz wytwarzanie naturalnych antybiotyków, pasożytowanie na grzybach patogenicznych, dezaktywowanie szkodliwych enzymów produkowanych przez fito patogeny, uruchamianie naturalnej odporności roślin) oraz uczestniczenie w tworzeniu struktury gruzełkowej (poprzez wytwarzanie śluzów).

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: